Prosimy, abyście zapoznali się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, natomiast nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

1. Pokoje w obiekcie WILLA ANDA wynajmowane są na doby zgodnie z wcześniejszą rezerwacją.

2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% całości pobytu w ciągu 3 dni roboczych.

3. W przypadku rezygnacji z rezerwacji, kwota wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi.

4. Doba rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

5. Goście Willi Anda zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt w dniu przyjazdu lub najpóźniej dnia następnego.

6. W przypadku wcześniejszego wyjazdu nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

7. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie pokoi do godz. 22:00 a zapraszający proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.

8. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00.

9. Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

10. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju jak również zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego.

11. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.

12. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy. To samo dotyczy kosztownych rzeczy pozostawionych w pokojach.

13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.

14. Goście są zobowiązani zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

15. Korzystanie przez dzieci z atrakcji znajdujących się na terenie obiektu tylko pod nadzorem rodzica lub opiekuna.

Życzymy udanego pobytu!